Tomek & Marcel

Dlaczego?

Z wielkiej potrzeby serca. Czujemy, że to jest ten czas, kiedy świadomość Ziemi wzywa nas do siebie. Należy się zebrać, zorganizować, zacząć współpracować aby tworzyć  projekty, budować nową wspaniałą przyszłość. Chcemy nawiązywać relacje ze świadomymi ludźmi aby działać razem. Żeby tak się stało musimy się najpierw odnaleźć.

Budujemy platformę na której możemy się odszukać, odezwać, nawiązać kontakt, znaleźć bratnie dusze, miłości, partnerów w biznesie, pasjonatów, z którymi możemy razem wzrastać i działać.  

Kim jesteśmy?

Tomasz Nguyen Viet

Współzałożyciel / Wódz

Życie to pole działania. Szukam dróg aby realizować projekty dające realną wartość ludziom.

Urodził się w 1984 w Białymstoku. Uczęszczał do VII LO, do klasy o profilu plastycznym. W 2007 roku ukończył studia spektakularna obroną, uzyskując tytuł inżyniera Architekta Wnętrz. Pracował w zawodzie przez 2 lata w jednych z najlepszych pracowni w Warszawie. W 2009 roku zmienił swoją ścieżkę zawodową aby podążać w kierunku sztuki. Zafascynowany grafiką komputerową rozpoczął karierę jako grafik freelancer. W tym czasie został zastępcą redaktora naczelnego oraz dyrektorem artystycznym czasopisma „Zupełnie Inny Świat”, gdzie do 2015r. tworzył wszystkie materiały graficzne i filmowe związane z czasopismem i jego promocją. Z bagażem doświadczenia w 2014 roku założył studio kreatywne Space Monkeys gdzie tworzył logotypy, identyfikacje wizualne, strony internetowe, animacje, reżyserował i edytował filmy, układał strategie i doradzał różnym markom. Odniósł wiele sukcesów w branży. Projektował między innymi dla Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Centralnego Instytutu Ochrony Pracy, tworzył wideo dla Carlsberg Polska, jest odpowiedzialny za rebranding marki Puff Buff będącej ikoną polskiego designu i mającej swoje miejsce na stałej ekspozycji w Muzeum Narodowym w Warszawie. Cały ten czas działał twórczo, rozwijał się artystycznie, kształtował jako człowiek. W 2016 roku został tatą dwójki cudownych bliźniąt, co zmieniło całe jego życie. Zrozumiał co musi dalej zrobić. W połowie 2019 r. zamknął studio aby poświęcić resztę życia szeroko pojętej sztuce. Obecnie żyje i tworzy dla miłości, z miłości i w miłości. Mieszka w Warszawie. Codziennie pracuje nad nowym materiałem w studio na Mokotowie. Współpracuje z polskimi i zagranicznymi markami przy projektach komercyjnych i artystycznych.

Marcel Marcin Marczuk

Współzałożyciel / Szaman

Nadrzędną wartością wszystkich moich działań jest miłość. Za nią idę w bój i się nie boję. Ty też się nie bój.

Urodził się w 1984 w Białymstoku. Uczęszczał do VII LO, do klasy o profilu plastycznym. W 2007 roku ukończył studia spektakularna obroną, uzyskując tytuł inżyniera Architekta Wnętrz. Pracował w zawodzie przez 2 lata w jednych z najlepszych pracowni w Warszawie. W 2009 roku zmienił swoją ścieżkę zawodową aby podążać w kierunku sztuki. Zafascynowany grafiką komputerową rozpoczął karierę jako grafik freelancer. W tym czasie został zastępcą redaktora naczelnego oraz dyrektorem artystycznym czasopisma „Zupełnie Inny Świat”, gdzie do 2015r. tworzył wszystkie materiały graficzne i filmowe związane z czasopismem i jego promocją. Z bagażem doświadczenia w 2014 roku założył studio kreatywne Space Monkeys gdzie tworzył logotypy, identyfikacje wizualne, strony internetowe, animacje, reżyserował i edytował filmy, układał strategie i doradzał różnym markom. Odniósł wiele sukcesów w branży. Projektował między innymi dla Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego, Centralnego Instytutu Ochrony Pracy, tworzył wideo dla Carlsberg Polska, jest odpowiedzialny za rebranding marki Puff Buff będącej ikoną polskiego designu i mającej swoje miejsce na stałej ekspozycji w Muzeum Narodowym w Warszawie. Cały ten czas działał twórczo, rozwijał się artystycznie, kształtował jako człowiek. W 2016 roku został tatą dwójki cudownych bliźniąt, co zmieniło całe jego życie. Zrozumiał co musi dalej zrobić. W połowie 2019 r. zdecydował się prowadzić dalej markę Space Monkeys sam, aby poświęcić resztę życia szeroko pojętej sztuce. Obecnie żyje i tworzy dla miłości, z miłości i w miłości. Mieszka w Warszawie. Codziennie pracuje nad nowym materiałem w studio na Mokotowie. Współpracuje z polskimi i zagranicznymi markami przy projektach komercyjnych i artystycznych.