Każde wsparcie jest dla nas ważne.

Jak możesz się zaangarzować:

Dołącz do zespołu portalu. Masz unikalne umiejętności? Umiesz dokładnie to czego potrzebujemy? Połączmy siły aby razem zbudować Portal. 

Wszyscy jesteśmy wolontariuszami, wszyscy chcemy rozwijać mapę świadomości. 

Wejdź TUTAJ i dowiedz się więcej.

Prowadzisz dom otwarty, masz miejsce spotkań, może organizujesz seminarium czy festiwal – zaproś Nas. Z chęcią opowiemy o portalu Moje Plemię, o tym jak rozumiemy ten wyjątkowy czas na ziemi, o współczesnych plemionach, migracjach i nawiązywaniu nowych wartościowych relacji. Prowadzimy prelekcje i panele dyskusyjne. 

Spotkajmy się, poznajmy się i razem współtwórzmy to jedno plemię na planecie Ziemia. Moje Plemię.

Dołącz do naszej grupy na facebooku aby być na bieżąco z działaniami i rozwojem portalu. To nasz kanał informacyjny o tym co robimy aktualnie, jakie mamy plany na przyszłość, jaki jest kolejny krok.

https://www.facebook.com/groups/mojeplemiepl

Zupełnie darmowy gest, kosztuje minimum wysiłku. Możesz powiedzieć o portalu w sieci, w swoich social mediach, kanałach komunikacji. Udostępnij link, napisz parę słów od siebie. Społeczność pragnie się powiększać. 

Bądź przedstawicielem mojego plemienia. Opowiedz o portalu świadomym ludziom, których spotykasz. Być może znasz kogoś kto może i chce pomóc się rozwijać społeczności. 

Dołącz do grona Partnerów. Odezwij się do Nas, porozmawiajmy jak możemy sobie pomóc.

Mamy konto na Patronite, na które możesz wpłacać pieniądze. Wspieraj Portal małym datkiem cyklicznie. 

Pomóż nam finansowo. Aby Portal mógł się rozwijać potrzebujemy wsparcia na tym etapie. Wszyscy działamy wolontariacko każda pomoc finansowa odciąża nasze kieszenie.